home page
AVÍZA ZAHRANIČNÍCH STARTŮ
 
 

 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

datum kůň stáj trenér závodiště
29.04.2017 SUBWAY DANCER(IRE), 5 Bonanza Koplík Zdeno Toulouse (FRA)
30.04.2017 AMFORA, 7 Moravol - Irel Baštová Pavlína, Ing. Wroclaw (POL)
30.04.2017 COTTON EYE JOE, 8 Vránová Nikol Theimer Milan, Ing. Wroclaw (POL)
30.04.2017 DATSUN(POL), 9 JK Jalubí-Škrášková Škrášková Alena Wroclaw (POL)
30.04.2017 DIXON, 6 J+J Votava Votava Jaroslav Wroclaw (POL)
30.04.2017 DOUNA(FR), 4 Hvitas stjerna ČR Bodlák Radim Wroclaw (POL)
30.04.2017 DŽIDŽALI(POL), 4 Nýznerov Wroblewski Grzegorz Wroclaw (POL)
30.04.2017 FIA GO, 4 Farma Jalubí-Kašný Kašný Pavel Wroclaw (POL)
30.04.2017 FRIVOLINA, 5 JK Jalubí-Škrášková Škrášková Alena Wroclaw (POL)
30.04.2017 GARFIELD, 4 Václav Říha Kovačík František Wroclaw (POL)
30.04.2017 GREEN ROCKS(GB), 5 Enrico Borroni Wroblewski Grzegorz Mannheim (GER)
30.04.2017 HÁDÉS, 4 Orange Star Poles Pavel Wroclaw (POL)
30.04.2017 CHANG(POL), 5 Vránová Lucie Theimer Milan, Ing. Wroclaw (POL)
30.04.2017 KING ARTUR(POL), 4 Orange Star Poles Pavel Wroclaw (POL)
30.04.2017 LE GRAND(POL), 6 Velda Racing Poles Pavel Wroclaw (POL)
30.04.2017 NECHIUS(POL), 7 Labedž-Olehla Olehla Čestmír, MVDr. Wroclaw (POL)
30.04.2017 PAVICH(UKR), 4 Vocetka Wroblewski Grzegorz Wroclaw (POL)
30.04.2017 SOLINI(GER), 8 Stáj Habich - Neuberg Neuberg Filip Mannheim (GER)
30.04.2017 TAJ MAHAL, 4 MPL Racing CZ Olehla Čestmír, MVDr. Wroclaw (POL)
30.04.2017 TAMAS(POL), 5 Orange Star Poles Pavel Wroclaw (POL)
30.04.2017 TAO(POL), 4 Vocetka Wroblewski Grzegorz Wroclaw (POL)
30.04.2017 TAURITO, 6 Hvitas stjerna ČR Bodlák Radim Wroclaw (POL)
30.04.2017 TRIP TO RHODOS(FR), 8 Dr.Charvát Tůma Pavel Chantilly (FRA)
01.05.2017 HALCYON CHARM(IRE), 5 Stáj Holubice Voršilková Helena, Ing. Leipzig (GER)
01.05.2017 JARRY DRIVER(FR), 4 DiJana Dobšice Kovář Stanislav Wissembourg (FRA)
01.05.2017 MIKESH(IRE), 8 Kelso Stables Šatra Tomáš Hannover (GER)
01.05.2017 MORNING STAR(GER), 7 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Milano (ITY)
01.05.2017 PARTYDAY(IRE), 4 PartyDay.CZ Luka Václav, Ing. Hannover (GER)
01.05.2017 PRINCESS VIKTORIA(IRE), 3 Hrubý Koplík Zdeno Wissembourg (FRA)
01.05.2017 RIBELITO(FR), 7 Kameňák s.r.o. Kovář Stanislav Wissembourg (FRA)
01.05.2017 STAR MAKER(FR), 8 Scuderia Tania-Váňa Váňa st. Josef Milano (ITY)
01.05.2017 STREET SINGER(GB), 3 Byliny-Kindl Koplík Zdeno Wissembourg (FRA)
01.05.2017 TIARA MAN(FR), 6 DS Pod Buchlovem Bodlák Radim Milano (ITY)
02.05.2017 DEAUVELINE(FR), 4 Statek Chyše-Váňa Váňa st. Josef Compiegne (FRA)
02.05.2017 FAFINTADENIENT(GB), 10 Statek Chyše-Váňa Váňa st. Josef Compiegne (FRA)
02.05.2017 LE MOULLEAU(FR), 4 Scuderia Tania-Váňa Váňa st. Josef Compiegne (FRA)
03.05.2017 CASPER(FR), 5 DS Pegas Török Dalibor Nancy (FRA)
03.05.2017 COCOONER(FR), 3 Robert Collet(CZ) Michal Jiří Chantilly (FRA)
03.05.2017 COUDEVILLE(FR), 4 Stall Philipphof(cz) Luka Václav, Ing. Chantilly (FRA)
03.05.2017 DELEGATION(FR), 7 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Chantilly (FRA)
03.05.2017 KIL AL JAMAL(FR), 4 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Nancy (FRA)
04.05.2017 COUDEVILLE(FR), 4 Stall Philipphof(cz) Luka Václav, Ing. Compiegne (FRA)
04.05.2017 DAME VAN WINKLE(IRE), 4 Leram Luka Václav, Ing. Compiegne (FRA)
04.05.2017 DELEGATION(FR), 7 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Compiegne (FRA)
04.05.2017 GERTSOGINYA(IRE), 6 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Compiegne (FRA)
04.05.2017 INDIVA(FR), 4 GM Electronic Luka Václav, Ing. Compiegne (FRA)
04.05.2017 KIL AL JAMAL(FR), 4 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Compiegne (FRA)
04.05.2017 MOLLY MARIE(GER), 5 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Compiegne (FRA)
04.05.2017 NUMERO TREIZE(FR), 6 Jiri Michal Michal Jiří Compiegne (FRA)
06.05.2017 ALASKA RUN(GER), 4 Kravets Vladimir Endaltsev Igor Dresden (GER)
06.05.2017 ALL BY MYSELF(GB), 9 Jiri Michal Michal Jiří Maisons-Laffitte (FRA)
06.05.2017 CASQUITO(IRE), 9 Jiri Michal Michal Jiří Maisons-Laffitte (FRA)
06.05.2017 HOME PLEASE(GER), 7 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Milano (ITY)
06.05.2017 KOENIGIN MUM(FR), 4 Gestüt Elsetal - Váňa Váňa st. Josef Milano (ITY)
06.05.2017 NEE L`AMOUR(GER), 7 Stall Negra Hlavatý Pavel Dresden (GER)
06.05.2017 NIGHTMARE(IRE), 4 Scuderia Aichner SRL Váňa st. Josef Milano (ITY)
06.05.2017 QUEST ROYAL(SRB), 6 Flash - Neuberg Neuberg Filip Dresden (GER)
06.05.2017 SAXO SOL(FR), 3 Stall Grimminger - Váňa Váňa st. Josef Milano (ITY)
06.05.2017 VERONIK ANGEL(GB), 4 Bayzakov Baklan Endaltsev Igor Dresden (GER)
07.05.2017 HESSOESSE(FR), 3 Dr.Charvát Tůma Pavel Chantilly (FRA)
09.05.2017 PEINTRE ELUSIF(FR), 5 Dr.Charvát Tůma Pavel Strasbourg (FRA)
10.05.2017 KOOL AND THE GANG(IRE), 7 All 4 Blondes Albrecht Jürgen Chantilly (FRA)
11.05.2017 EXCLUSIVE POTION(FR), 4 Stáj Holubová Albrecht Jürgen Maisons-Laffitte (FRA)
25.05.2017 AVEC CHARME(GER), 7 AF Turf Baštová Pavlína, Ing. Wissembourg (FRA)
18.06.2017 HESSOESSE(FR), 3 Dr.Charvát Tůma Pavel Chantilly (FRA)
16.09.2017 FELIX(FR), 3 DS Pegas Török Dalibor Freudenau (AUT)
16.09.2017 GOLDEN DEVIL, 4 Rabbit Trhový Štěpánov Juránek Petr Freudenau (AUT)
16.09.2017 GONTCHAR(FR), 4 Valentin Bukhtoyarov Šavujev Arslangirej Freudenau (AUT)
16.09.2017 HORDUBAL(FR*), 3 DS Pegas Török Dalibor Freudenau (AUT)
16.09.2017 ICAR(GB), 5 DS Pegas Török Dalibor Freudenau (AUT)
16.09.2017 RABBIT FOCUS(IRE), 4 Rabbit Trhový Štěpánov Juránek Petr Freudenau (AUT)
16.09.2017 SANTA PADRONA(FR), 4 Lokotrans Urbánek Luboš Freudenau (AUT)
16.09.2017 URBAN JOY(IRE), 4 Lokotrans Urbánek Luboš Freudenau (AUT)
16.09.2017 WILLIANN, 4 HARMONY Germič Karel Freudenau (AUT)